Bull's Dartpijlen Mensur Suljovic Black 90% Steeltip Gewicht 21
Productomschrijving
Bull's Mensur Suljovic dartpijlen
Deze prachtige pijlen van Bull's zijn in samenwerking met Mensur Suljovic ontwikkeld. De barrels zijn gemaakt van 90% tungsten, wat zorgt voor een stabiele en stevige grip. In de barrels is de handtekening van 'The Gentle' gegraveerd, wat een extra touch aan de pijlen geeft. Met deze pijlen verlies jij geen enkele pot meer!
Specificaties:
Geslacht: unisex
Kleur: zwart
Materiaal dartpijl: 90% tungsten
Materiaal shaft: kunststof
Materiaal flight: kunststof
Type dartpijl: steeltip
Gewicht: 21 gram
Inhoud:
3 Dartpijlen
3 Flights
Deze prachtige pijlen van Bull's zijn in samenwerking met Mensur Suljovic ontwikkeld. De barrels zijn gemaakt van 90% tungsten, wat zorgt voor een stabiele en stevige grip. In de barrels is de handtekening van 'The Gentle' gegraveerd, wat een extra touch aan de pijlen geeft. Met deze pijlen verlies jij geen enkele pot meer!
Specificaties:
Geslacht: unisex
Kleur: zwart
Materiaal dartpijl: 90% tungsten
Materiaal shaft: kunststof
Materiaal flight: kunststof
Type dartpijl: steeltip
Gewicht: 21 gram
Inhoud:
3 Dartpijlen
3 Flights
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 21 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Metaal |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Bull's |
| MPN (Manufacturer Part Number) | BG-14611 |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Volwassenen |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 15 cm |
| Product hoogte | 60 cm |
| Product lengte | 60 cm |
| Verpakking breedte | 60 cm |
| Verpakking hoogte | 60 cm |
| Verpakking lengte | 30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1 kg |
EAN
| EAN | 4022847146112 |
Prijsvergelijking dartpijlen
De Bull's Dartpijlen Mensur Suljovic Black 90% Steeltip Gewicht 21 kost € 91,18. Het gemiddelde voor dartpijlen ligt op € 65,10. Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartpijlen.