Bull's - Desk Darts Display - Dartpijl Houder
Productomschrijving
Bull's - Desk Darts Display - Dartpijl Houder
De Bull's - Desk Darts Display is een simpele maar handige dartstandaard. Je kunt een complete set darts makkelijk opbergen.
Deze Desk Darts Display wordt geleverd exclusief accessoires en darts.
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 185 g |
Productinformatie
| EAN | 8719075973417 |
| Merk | Bull's |
| MPN (Manufacturer Part Number) | BU-70009 |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 32 mm |
| Verpakking hoogte | 11 mm |
| Verpakking lengte | 6 mm |
EAN
| EAN | 8719075973417 |
Prijsvergelijking dartpijlbeschermers
De Bull's - Desk Darts Display - Dartpijl Houder kost € 8,95. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 27,71 voor dartpijlbeschermers. Dartpijlbeschermers zijn beschikbaar vanaf € 2,95. Bekijk alle dartpijlbeschermers.