Target Swiss Firepoint Silver
Productomschrijving
De Target Swiss Firepoint Silver dartpunten kunnen alleen gebruikt worden met Swiss darts.
Verkrijgbaar in 26 mm,30 mm en 35 mm.
Verpakkingsinhoud: 3 dartpunten
Let op: De Target Swiss Tool is niet inbegrepen.
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 7 g |
Productinformatie
| EAN | 5050807091232 |
| Merk | Target |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 340184 |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
| Verpakking breedte | 11 mm |
| Verpakking hoogte | 7 mm |
| Verpakking lengte | 1 mm |
EAN
| EAN | 5050807091232 |
Prijsvergelijking dartpijlbeschermers
De Target Swiss Firepoint Silver kost € 11,00. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 27,71 voor dartpijlbeschermers. Dartpijlbeschermers zijn beschikbaar vanaf € 2,95. Bekijk alle dartpijlbeschermers.