Productomschrijving
22 gram# Stijlvolle rechte darts met een heerlijke dimpel in het midden van de barrel. De voorkant van de darts worden gekenmerkt met een mini shark grip welke in het zwart is afgewerkt. Deze dartpijlen zullen heerlijk in de hand liggen en voor veel darters een perfect match zijn. De Bull's Eagle 2 85% Dartpijlen zijn ook verkrijgbaar in een Softtip Variant. De barrel is 50,00 mm lang en 6,60 mm dik.
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 22 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | zilver |
| Materiaal | Hout |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Bull's |
| MPN (Manufacturer Part Number) | BU-14422 |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product hoogte | 14 cm |
| Verpakking breedte | 50 cm |
| Verpakking hoogte | 180 mm |
| Verpakking lengte | 100 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.02 kg |
EAN
Prijsvergelijking dartpijlen
De Bull's Eagle 2 85% 22 gram Steeltip Darts kost € 69,95.
Het gemiddelde voor dartpijlen ligt op € 65,04.
Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99.
Bekijk alle dartpijlen.