Productomschrijving
Met een flight punch machine maak je een gaatje in je flight. Samen met een slock lock ringetje kun je de flight stevig op je shaft bevestigen. Hierdoor is de kans dat de flight losschiet van je shaft minder groot. Knip één flight per keer!
Specificaties
Productinformatie
| Diameter | 0 cm |
| MPN (Manufacturer Part Number) | BU-64202 |
| EAN | 8719075947531 |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Volwassenen |
| Personage van toepassing | Nee |
| Taal handleiding | Niet van toepassing |
| Type dartbord | Sisal |
| Verpakking breedte | 64 mm |
| Verpakking hoogte | 28 mm |
| Verpakking lengte | 78 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.07 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
Prijsvergelijking dartborden
De Bull's - Flight Punch Machine kost € 12,49.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 75,11 voor dartborden.
Dartborden zijn beschikbaar vanaf € 2,99.
Bekijk alle dartborden.