Bull's Thriller Black Brass 23 gram - Dartpijlen - 23 Gram
Productomschrijving
De Bull's Thriller Black Brass dartpijlen hebben een torpedo-vormige barrel waardoor de pijl ideaal is voor darters die gooien met een lichte boog. De steeltip Thriller dartpijlen hebben een goede grip omdat de barrel van de pijl een zwarte poedercoating heeft.
Deze Bull's Thriller Black Brass darts zijn ideaal voor beginnende darters.
Dart Merk: Bull's
Dart Materiaal: Brass
Dart Kleur: Zwart
Deze dartpijl is beschikbaar in het volgende gewicht:
Gewicht:
Lengte barrel:
Dikte barrel:
23 gram
53.10 mm
9.00 mm
Dartpijlen worden standaard geleverd met: 3 Nylon medium shafts en Bull's flights.
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 23 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Bull's |
| MPN (Manufacturer Part Number) | BU-12223 |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Volwassenen |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 15 cm |
| Product hoogte | 60 cm |
| Product lengte | 60 cm |
| Verpakking breedte | 50 cm |
| Verpakking hoogte | 50 cm |
| Verpakking lengte | 100 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.14 kg |
EAN
| EAN | 8719075941614 |
Prijsvergelijking dartpijlen
De Bull's Thriller Black Brass 23 gram - Dartpijlen - 23 Gram kost € 19,99. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 65,01 voor dartpijlen. Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartpijlen.