Bull's Flora Hicus 80% - 28
Productomschrijving
Bull's Flora Hicus 80%
Dart Merk: Bull's
Dart Materiaal: 80% Tungsten
Dart Kleur: Zilver
Deze dartpijl is beschikbaar in de volgende gewichten:
Gewicht:
Lengte barrel:
Dikte barrel:
25 gram 50,80 mm 6,95 mm 28 gram 52,20 mm 7,22 mmBull's Flora Hicus 80% dartpijlen worden standaard geleverd met: 3 Bull's shafts en 3 Bull's flights.
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 28 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | Zilver |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Bull's |
| MPN (Manufacturer Part Number) | BU27428 |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Volwassenen |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 15 cm |
| Product hoogte | 60 cm |
| Product lengte | 60 cm |
| Verpakking breedte | 60 cm |
| Verpakking hoogte | 60 cm |
| Verpakking lengte | 30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1 kg |
EAN
| EAN | 8719075973172 |
Prijsvergelijking dartpijlen
De Bull's Flora Hicus 80% - 28 kost € 51,95. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 66,10 voor dartpijlen. Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartpijlen.