€ 3,99
- Uiterlijk 19 mei in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Bull's Fortis 150 Std. White - Dart Flights:
Flight Merk: Bull's
Flight Vorm: Standaard
Flight Materiaal: 150 Micron
Flight Kleur: Wit
Inhoud: 1 set (3 flights)
Bull's Fortis 150 Std. White flights worden verkocht per set (1 set = 3 flights)
Dartshopper tip!
Zorg dat je voldoende flights en shafts achter de hand hebt. Deze kunnen slijten of kapot gaan door gebruik. Probeer eens een andere vorm, materiaal of dikte van de flights om erachter te komen welke variant het beste bij je past!
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.01 kg |
Productinformatie
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Kunststof |
| EAN | 8719075971901 |
| Merk | Bull's |
| MPN (Manufacturer Part Number) | BU-50915 |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 3.5 cm |
| Product hoogte | 60 cm |
| Product lengte | 60 cm |
| Verpakking breedte | 60 cm |
| Verpakking hoogte | 60 cm |
| Verpakking lengte | 30 cm |
EAN
Prijsvergelijking flights
De Bulls Fortis 150 Dartflights – Wit kost € 3,99.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 11,21 voor flights.
Flights zijn beschikbaar vanaf € 2,70.
Bekijk alle flights.