Productomschrijving
Kim Huybrechts Dartpijlen Merk: BullsMateriaal: Tungsten 90%Kleur: Red, SilverInhoud: 1 set Dartpijlen (3 stuks) Kim Huybrechts Dartpijlen worden standaard geleverd met: 1 set flights en 1 set nylon shaft Gewicht: Lengte barrel: Dikte barrel: 23 gram 51.00 mm 6.30 mm 24 gram 51.00 mm 6.40 mm 25 gram 51.00 mm 6.50 mm Soorten Dartpijlen In ons assortiment tref je twee soorten dartpijlen aan. Je kunt bij ons Brass dartpijlen kopen
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 24 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | RoodZilver |
| Materiaal | Metaal |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Bull's |
| MPN (Manufacturer Part Number) | BU23324 |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Volwassenen |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 15 cm |
| Product hoogte | 60 cm |
| Product lengte | 60 cm |
| Verpakking breedte | 110 mm |
| Verpakking hoogte | 20 mm |
| Verpakking lengte | 190 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1 kg |
EAN
Prijsvergelijking dartpijlen
De Bull's Kim Huybrechts 90% PCT - 24 kost € 72,65.
Het gemiddelde voor dartpijlen ligt op € 65,05.
Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99.
Bekijk alle dartpijlen.