Productomschrijving
Deze pijlen van topmerk Elkadart zijn voorzien van de zeer befaamde shark / razer grip. Nooit meer zult u een tekort aan grip ervaren tijdens het darten. Deze Ultra Sonic darts zijn gemaakt van tungsten, dus professioneel materiaal! De gelikte rechte barrel zorgt ervoor dat u altijd genoeg plaats in de triple 20 heeft voor al uw 180érs!
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 25 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | zilver |
| Materiaal | Metaal |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | elkadart |
| MPN (Manufacturer Part Number) | zilver |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 1 cm |
| Product hoogte | 5.10 cm |
| Product lengte | 11 cm |
| Verpakking breedte | 10 cm |
| Verpakking hoogte | 10 cm |
| Verpakking lengte | 100 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.03 kg |
EAN
Prijsvergelijking dartpijlen
De Elkadart Ultra Sonic 80% Tungsten dartpijlen - 25 gram kost € 49,95.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 65,01 voor dartpijlen.
Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99.
Bekijk alle dartpijlen.