Productomschrijving
Deze pijlen van topmerk Elkadart zijn voorzien van de zeer befaamde shark / razer grip. Nooit meer zult u een tekort aan grip ervaren tijdens het darten. Deze Ultra Sonic darts zijn gemaakt van tungsten, dus professioneel materiaal! De gelikte rechte barrel zorgt ervoor dat u altijd genoeg plaats in de triple 20 heeft voor al uw 180érs! Deze pijl heeft eeen gewicht van 23 gram, hetzelfde gewicht als waar Van Gerwen ooit mee is begonnen!
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 23 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | zilver |
| Materiaal | Metaal |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | elkadart |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 23 |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0.50 cm |
| Product hoogte | 5 cm |
| Product lengte | 5 cm |
| Verpakking breedte | 120 mm |
| Verpakking hoogte | 250 mm |
| Verpakking lengte | 12 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.02 kg |
EAN
Prijsvergelijking dartpijlen
De Elkadart Ultra Sonic 80% Tungsten dartpijlen - 23 gram kost € 49,95.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 65,01 voor dartpijlen.
Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99.
Bekijk alle dartpijlen.