Bulls Lica 9 Case Zwart - Limited
Productomschrijving
De Bulls Lica 9 Case Zwart - Limited is een mooie, strakke dartmap. De houder van de flights en shafts kunt u gemakkelijk loshalen, aangezien deze is gevestigd met klittenband. U kunt de inhoud van de dartmap zelf indelen naar wens, hoe fijn is dat?! De dartmap is voorzien van een rits, waardoor accessoires niet kwijt zullen raken. Dankzij de opbergruimte van deze dartmap heeft u al uw dart artikelen altijd bij de hand.
Deze dartmap word geleverd zonder inhoud, de afbeelding is ter illustratie.
Verschillende soorten dartmappenEr zijn ontzettend veel soorten dartmappen. Zo zijn dartmappen verkrijgbaar in allerlei verschillende maten, maar ook de kleurencombinaties zijn erg divers. Zo is er voor iedere darter wel een mooie case beschikbaar!
SpecificatiesFabrikant: Bulls
Materiaal: Leer
Afmetingen: 19 x 12 x 5 cm
Exclusief: Accessoires
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 2.5 kg |
Productinformatie
| Kleur | Zwart |
| EAN | 8719075972144 |
| Merk | Bull's |
| MPN (Manufacturer Part Number) | BU66389 |
Overige kenmerken
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 12 cm |
| Product hoogte | 60 cm |
| Product lengte | 60 cm |
| Verpakking breedte | 60 cm |
| Verpakking hoogte | 60 cm |
| Verpakking lengte | 30 cm |
EAN
| EAN | 8719075972144 |
Prijsvergelijking dartetuis
De Bulls Lica 9 Case Zwart - Limited kost € 21,95. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 27,88 voor dartetuis. Dartetuis zijn beschikbaar vanaf € 6,95. Bekijk alle dartetuis.