Productomschrijving
Target Takoma Wallet Sera Copper 2022 - Dart Case
* Dartpijlen niet inbegrepen
Specificaties
Afmetingen & Maten
Productinformatie
| Kleur | Brons |
| Materiaal | Kunststof |
| EAN | 5050807077571 |
| Merk | Target |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 450046 |
Overige kenmerken
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 9 cm |
| Product hoogte | 5 cm |
| Product lengte | 19 cm |
| Verpakking breedte | 19 mm |
| Verpakking hoogte | 9 mm |
| Verpakking lengte | 5 mm |
EAN
Prijsvergelijking dartetuis
De Target Takoma Wallet Sera Copper 2022 - Dart Case - Darts kost € 24,95.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 27,79 voor dartetuis.
Dartetuis zijn beschikbaar vanaf € 6,95.
Bekijk alle dartetuis.