Productomschrijving
De Lena Dart Wallet is een zeer sterke wallet. In de case is plaats voor 2 volledige sets darts. Daarnaast is de dartcase voorzien van meerdere vakken voor het opbergen van reserve dart shafts en dart flights, of andere dart accessoires. De Lena Dart Wallet is voorzien van een handig koord, zodat jij jouw dart wallet met dartaccessoires altijd op de makkelijkste manier mee kunt nemen.
Deze dartmap wordt geleverd zonder pijlen, flights en shafts, de afbeelding is ter illustratie.
Specificaties
Afmetingen & Maten
Productinformatie
| Kleur | zwart |
| Materiaal | EVA |
| Kwaliteitslabel | geen kwaliteitslabel |
| EAN | 9509625436146 |
| Merk | Lena |
| MPN (Manufacturer Part Number) | x001 |
Overige kenmerken
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 18 cm |
| Product hoogte | 6 cm |
| Product lengte | 22 cm |
| Verpakking breedte | 250 mm |
| Verpakking hoogte | 200 mm |
| Verpakking lengte | 400 mm |
EAN
Prijsvergelijking dartetuis
De Lena Lena Dart Wallet kost € 23,55.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 27,88 voor dartetuis.
Dartetuis zijn beschikbaar vanaf € 6,95.
Bekijk alle dartetuis.