Productomschrijving
De Mission Freedom Luxor is de grootste opberger in z'n soort
hij biedt plaats voor:
4 complete dartsetjes dus 12 dartpijlen
16 setjes flights
15 shafts
kleine accessoires kunt u opbergen in de 2 tubes.
De Mission Freedom Luxor Wallet is verkrijgbaar in onderstaande kleuren:
Zwart
Rood
Blauw
Groen
Grijs
Specificaties
Afmetingen & Maten
Productinformatie
| Kleur | rood v2 |
| Materiaal | Kunststof |
| Kwaliteitslabel | CE |
| EAN | 5057270188971 |
| Merk | Mission |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 0 |
Overige kenmerken
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 16 cm |
| Product hoogte | 8 cm |
| Product lengte | 20 cm |
| Verpakking breedte | 200 mm |
| Verpakking hoogte | 90 mm |
| Verpakking lengte | 200 mm |
EAN
Prijsvergelijking dartetuis
De Mission Freedom Luxor Wallet V2 - Dart Case Rood kost € 32,55.
Het gemiddelde voor dartetuis ligt op € 27,90.
Dartetuis zijn beschikbaar vanaf € 6,95.
Bekijk alle dartetuis.