Productomschrijving
Compacte hardplastic dartcase van het dartmerk Target. Met genoeg ruimte om 2 complete set darts in kwijt te kunnen. Met wat extra ritsvakjes voor accessoires. Gelimiteerd verkrijgbaar in de USA Flag.
Exclusief inhoud
Specificaties
Afmetingen & Maten
Productinformatie
| Kleur | Diverse kleuren |
| Materiaal | Kunststof |
| Kwaliteitslabel | CE |
| EAN | 5050807061778 |
| Merk | Target |
| MPN (Manufacturer Part Number) | TA-125878 |
Overige kenmerken
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 18 cm |
| Product hoogte | 5 cm |
| Product lengte | 9 cm |
| Verpakking breedte | 200 mm |
| Verpakking hoogte | 100 mm |
| Verpakking lengte | 80 mm |
EAN
Prijsvergelijking dartetuis
De Target Takoma Wallet USA Flag Limited Edition kost € 29,99.
Het gemiddelde voor dartetuis ligt op € 27,78.
Dartetuis zijn beschikbaar vanaf € 6,95.
Bekijk alle dartetuis.