Bull's Mach Brass Steeltip 19 G - Dartpijlen
Productomschrijving
Bull's Mach steeltip dartpijlen
De Mach serie van Bull's bestaat uit hoge kwaliteit brass dartpijlen. De chroomlaag geeft een gouden look op de barrels. Deze barrel heeft goede grip en is zeer stabiel.
Specificaties:
Kleur: goud, zwart
Geslacht: unisex
Materiaal: brass
Barrellengte: 52 mm
Gewicht: 19 gram
Soort pijlen: steeltip
Afmetingen verpakking: 21,5 x 6,5 x 1,8 cm (L x B x D)
Inhoud:
3 Dartpijlen
1 Bull's Cone-koffer
De Mach serie van Bull's bestaat uit hoge kwaliteit brass dartpijlen. De chroomlaag geeft een gouden look op de barrels. Deze barrel heeft goede grip en is zeer stabiel.
Specificaties:
Kleur: goud, zwart
Geslacht: unisex
Materiaal: brass
Barrellengte: 52 mm
Gewicht: 19 gram
Soort pijlen: steeltip
Afmetingen verpakking: 21,5 x 6,5 x 1,8 cm (L x B x D)
Inhoud:
3 Dartpijlen
1 Bull's Cone-koffer
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 19 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | Goud |
| Materiaal | Koper |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Bull´s |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 72105036 |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Volwassenen |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Verpakking breedte | 65 mm |
| Verpakking hoogte | 20 mm |
| Verpakking lengte | 214 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.11 kg |
EAN
| EAN | 4022847119499 |
Prijsvergelijking dartpijlen
De Bull's Mach Brass Steeltip 19 G - Dartpijlen kost € 20,22. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 65,01 voor dartpijlen. Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartpijlen.