Productomschrijving
Deze zwarte shafts van het merk Bull’s zijn 33 millimeter lang en zijn gemaakt voor een stabiele worp. Het darts merk Bull’s staat bekend om de goede kwaliteit en deze shafts gaan dan ook erg lang mee. De shaft is gemaakt van nylon en is voorzien van een ring. De ring zorgt voor extra klemkracht aan de bovenkant van de nylon shaft. Deze shafts worden verkocht in setjes van 3 stuks.
De Bull's Nylon shaft in de kleur Zwart.
Lengte: Short 33 mm (excl.schroefdraad).
De sterke Bulls Nylon shafts met ring zijn er ook in andere kleuren en maten.
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.01 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Nylon |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | BU55161 |
Character
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product hoogte | 60 cm |
| Product lengte | 60 cm |
| Schachthoogte | 3.3 cm |
| Verpakking breedte | 60 cm |
| Verpakking hoogte | 60 cm |
| Verpakking lengte | 30 cm |
EAN
Prijsvergelijking shafts
De Bulls Nylon - Zwart - Short kost € 2,99.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 9,83 voor shafts.
Shafts zijn beschikbaar vanaf € 2,47.
Bekijk alle shafts.