Productomschrijving
Hoogwaardige stalen oche met bijgevoegde busjes voor in de grond!
Specificaties
Afmetingen & Maten
Productinformatie
| Kleur | geel |
| Materiaal | Hout |
| EAN | 8719075948163 |
| Merk | Bull's |
| MPN (Manufacturer Part Number) | BU-69985 |
Overige kenmerken
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 8 cm |
| Product hoogte | 3 cm |
| Product lengte | 66 cm |
| Verpakking breedte | 50 cm |
| Verpakking hoogte | 50 cm |
| Verpakking lengte | 100 cm |
EAN
Prijsvergelijking dartmatten
De Bull's Oche Staal + Busjes kost € 39,95.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 44,78 voor dartmatten.
Dartmatten zijn beschikbaar vanaf € 4,99.
Bekijk alle dartmatten.