€ 8,76
- Uiterlijk 15 mei in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Bull's Powerflite S100 Flora Zina Std. - Dart Flights:
Flight Merk: Bull's
Flight Vorm: Standaard
Flight Materiaal: 100 Micron
Flight Kleur: Multi
Inhoud: 1 set (3 flights)
Bull's Powerflite S100 Flora Zina Std. flights worden verkocht per set (1 set = 3 flights)
Dartshopper tip!
Zorg dat je voldoende flights en shafts achter de hand hebt. Deze kunnen slijten of kapot gaan door gebruik. Probeer eens een andere vorm, materiaal of dikte van de flights om erachter te komen welke variant het beste bij je past!
Specificaties
Afmetingen & Maten
Productinformatie
| Kleur | diverse kleuren |
| Materiaal | Kunststof |
| EAN | 8719075973196 |
| Merk | Bull's |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 8719075973196 |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Personage van toepassing | Nee |
| Verpakking breedte | 11 mm |
| Verpakking hoogte | 6 mm |
| Verpakking lengte | 1 mm |
EAN
Prijsvergelijking flights
De Bull's Powerflite S100 Flora Zina Std. - Dart Flights kost € 8,76.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 11,21 voor flights.
Flights zijn beschikbaar vanaf € 2,70.
Bekijk alle flights.