Productomschrijving
Handige en stevige opbergcase voor uw Robson flights. Wordt geleverd met een riemhaakje. De flights op de afbeeldingen worden niet meegeleverd.
8719075969229 RO-66810
Specificaties
Afmetingen & Maten
Productinformatie
| Kleur | wit |
| Materiaal | Kunststof |
| Kwaliteitslabel | geen kwaliteitslabel |
| EAN | 8719075969229 |
| Merk | Robson |
| MPN (Manufacturer Part Number) | RO-66810 |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 8 cm |
| Product hoogte | 4 cm |
| Product lengte | 5 cm |
| Verpakking breedte | 12 cm |
| Verpakking hoogte | 5 cm |
| Verpakking lengte | 6 cm |
EAN
Prijsvergelijking flights
De Robson Plus Flight Case White kost € 12,99.
Het gemiddelde voor flights ligt op € 11,85.
Flights zijn beschikbaar vanaf € 2,70.
Bekijk alle flights.