Productomschrijving
Target Nathan Aspinall 80 Pro Ultra NO2 - Dart Flights
Specificaties
Productinformatie
| Kleur | Rood |
| Materiaal | Kunststof |
| EAN | 5050807065073 |
| Merk | Target |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 335720 |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
| Personage van toepassing | Nee |
| Verpakking breedte | 150 mm |
| Verpakking hoogte | 3 mm |
| Verpakking lengte | 200 mm |
EAN
Prijsvergelijking flights
De Target Nathan Aspinall 80 Pro Ultra NO2 - Dart Flights kost € 4,95.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 11,21 voor flights.
Flights zijn beschikbaar vanaf € 2,70.
Bekijk alle flights.