€ 3,99
- Uiterlijk 4 april in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Target Pro Grip Shaft White
Specificaties
Afmetingen & Maten
Overige producteigenschappen
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | 110187 |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0.30 cm |
| Product hoogte | 4.40 cm |
| Product lengte | 4.45 cm |
| Verpakking breedte | 35 mm |
| Verpakking hoogte | 1 mm |
| Verpakking lengte | 102 mm |
EAN
Prijsvergelijking shafts
De Target Pro Grip Shaft White kost € 3,99.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 9,60 voor shafts.
Shafts zijn beschikbaar vanaf € 2,47.
Bekijk alle shafts.