€ 5,99
- Uiterlijk 13 april in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Harrows Retina Tri pack. Wie geen keuze kan maken gaat voor de Retina Tri Pack. In deze handige Tri Pack worden 3 verschillende kleuren Retina flights geleverd. De Retina-100 micron flight is een unieke combinatie van een high definition centrum en een stevige buitenrand. Het centrum bevordert een nauwkeurige en consistente worp, terwijl de buitenste rand uitzonderlijke kracht en uithoudingsvermogen geeft aan de flight.
Specificaties
Afmetingen & Maten
Productinformatie
| Kleur | rood, blauw, wit |
| Materiaal | Hout |
| Kwaliteitslabel | CE |
| EAN | 5017626013616 |
| Merk | Harrows |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 194588 |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 3.3 cm |
| Product hoogte | 0.1 cm |
| Product lengte | 4.3 cm |
| Verpakking breedte | 107 mm |
| Verpakking hoogte | 7 mm |
| Verpakking lengte | 154 mm |
EAN
Prijsvergelijking flights
De TRI PACK RETINA - 3 sets flights kost € 5,99.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 11,03 voor flights.
Flights zijn beschikbaar vanaf € 2,70.
Bekijk alle flights.