BULL'S Rowby-John Rodriguez 90% - Dartpijlen
Productomschrijving
BULL'S Rowby-John Rodriguez 90%
Dart Merk: Bull's Germany
Dart Materiaal: Tungsten 90%
Dart Kleur: Zilver/Zwart
Deze dartpijl is beschikbaar in de volgende gewichten:
Gewicht:
Lengte Barrel:
Dikte Barrel:
23 Gram
53.50 mm
6.40 mm
25 Gram
53.50 mm
6.70 mm
BULL'S Rowby-John Rodriguez 90% Dartpijlen worden standaard geleverd met: 3 BULL'S Shafts en 3 Rowby-John Rodriguez Flights
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 25 g |
| Type dartpijl | Softtip dartpijl |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Metaal |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Bull's Germany |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 14665 |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Personage van toepassing | Ja |
| Verpakking breedte | 21 mm |
| Verpakking hoogte | 13 mm |
| Verpakking lengte | 2 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.14 kg |
EAN
| EAN | 4022847146655 |
Prijsvergelijking dartpijlen
De BULL'S Rowby-John Rodriguez 90% - Dartpijlen kost € 72,94. Het gemiddelde voor dartpijlen ligt op € 65,05. Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartpijlen.