Productomschrijving
Bull's Sharkskin Medium Shaft Silver - Dart Shafts:
Shaft Kleur: Zilver
Shaft Materiaal: Aluminium
Inhoud: 1 set (3 shafts)
Merk: Bull's
Shaft
Let op!: Opgegeven lengte van de Bull's Sharkskin Medium Shaft Silver is gemeten exclusief schroefdraad.
Bull's Sharkskin Medium Shaft Silver shafts worden verkocht per set (1 set = 3 shafts)
Dartshopper tip!
Zorg dat je voldoende flights en shafts achter de hand hebt. Deze kunnen slijten of kapot gaan door gebruik. Probeer eens een andere maat shaft om erachter te komen welke variant het beste bij je past!
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.00 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Hout |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product lengte | 4.73 cm |
| Schachthoogte | 4.73 cm |
| Verpakking breedte | 11 mm |
| Verpakking hoogte | 7 mm |
| Verpakking lengte | 1 mm |
EAN
Prijsvergelijking shafts
De Bull's - Sharkskin Medium Shaft Silver kost € 4,99.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 9,83 voor shafts.
Shafts zijn beschikbaar vanaf € 2,47.
Bekijk alle shafts.