Bulls Steel Point Silver - 32 mm
Productomschrijving
Bulls Steel Point Silver - 32 mm zijn nieuwe punten voor uw pijlen mochten deze aan vervanging toe zijn. Vallen pijlen vaak uit het bord of zijn ze erg bot en kort? Dan is dit wellicht een oplossing voor u.
Specificaties:Fabrikant: Bulls
Verpakkingsinhoud: 3 stuks
Wij doen ons best om alles zo goed mogelijk te omschrijven voor onze klanten, dat is onze kracht vergeleken met onze concurrenten. Is er iets niet duidelijk voor u, dan kunt u altijd contact met ons opnemen. Onze service hierin is dat we binnen 24 uur uw vraag beantwoord hebben, maar heel vaak veel sneller. Hiermee onderscheiden wij ons met andere webshops, probeert u het maar eens uit en laat u verbazen over de snelheid.
Specificaties
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | BU57600.32S |
| EAN | 8719075961537 |
Overige kenmerken
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Maakt geluid | Nee |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Taal handleiding | Engels |
| Type dartbord | Sisal |
| Verpakking breedte | 60 cm |
| Verpakking hoogte | 60 cm |
| Verpakking lengte | 30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.02 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8719075961537 |
Prijsvergelijking dartborden
De Bulls Steel Point Silver - 32 mm kost € 11,57. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 75,11 voor dartborden. Dartborden zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartborden.