Bulls Steel Point Silver - 34 mm
Productomschrijving
Bull's Steel Dart Grip Points Silver. Verkrijgbaar in de lengtes 32 en 34 en 38 mm voor op je steeltippijl. Dit zijn de meest standaard dartpunten.
Verpakkingsinhoud: 3 dartpunten
Specificaties
Productinformatie
| Diameter | 45 cm |
| MPN (Manufacturer Part Number) | BU57600.34S |
| EAN | 8719075941720 |
Overige kenmerken
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Maakt geluid | Nee |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product hoogte | 60 cm |
| Product lengte | 60 cm |
| Taal handleiding | Engels |
| Type dartbord | Sisal |
| Verpakking breedte | 60 cm |
| Verpakking hoogte | 60 cm |
| Verpakking lengte | 30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.02 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8719075941720 |
Prijsvergelijking dartborden
De Bulls Steel Point Silver - 34 mm kost € 3,00. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 75,11 voor dartborden. Dartborden zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartborden.