Productomschrijving
De Bulls Carpet Terra Dartmat 300 x 60cm is een stoffen dartmat van hoge kwaliteit. De mat beschermt de grond tegen vallende pijlen, ook zorgt de mat dat de pijlen minder hard op de grond terecht komen, waardoor de kans op brekende shafts kleiner wordt. De mat is voorzien van een rubberen onderkant waardoor de mat goed op zijn plaats blijft liggen. Tevens is de mat voorzien van een werplijn, waardoor je altijd op de juiste afstand tot het bord staat.
Deze Bull's Terra mat is uitgevoerd in de Nederlandse kleuren rood wit en blauw, op een zwarte ondergrond.
Specificaties
Afmetingen & Maten
Productinformatie
| Kleur | zwart |
| Materiaal | Stof |
| Kwaliteitslabel | CE |
| EAN | 8719075972311 |
| Merk | Bull's |
| MPN (Manufacturer Part Number) | BU67846 |
Overige kenmerken
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 60 cm |
| Product hoogte | 60 cm |
| Product lengte | 60 cm |
| Verpakking breedte | 60 cm |
| Verpakking hoogte | 60 cm |
| Verpakking lengte | 30 cm |
EAN
Prijsvergelijking dartmatten
De Bulls Terra Carpet Mat 60×300 Rood-Wit-Blauw kost € 39,99.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 45,45 voor dartmatten.
Dartmatten zijn beschikbaar vanaf € 4,99.
Bekijk alle dartmatten.