Productomschrijving
TORPEDO 80% TUNGSTEN 27GK2
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 27 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | wit, blauw, rood |
| Materiaal | Metaal |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Harrows |
| MPN (Manufacturer Part Number) | BD61727 |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Rheastraat 40, 5047 TL Tilburg |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 13 cm |
| Product hoogte | 2 cm |
| Product lengte | 21 cm |
| Verpakking breedte | 95 mm |
| Verpakking hoogte | 15 mm |
| Verpakking lengte | 192 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.18 kg |
EAN
Prijsvergelijking dartpijlen
De TORPEDO 80% TUNGSTEN 27GK2 kost € 42,95.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 65,01 voor dartpijlen.
Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99.
Bekijk alle dartpijlen.