Target Bolide 05 Swiss Point 90% - Dartpijlen - 22 Gram
Productomschrijving
Target Bolide 05 Swiss Point 90%
Dart Merk: Target
Dart Materiaal: 90% Tungsten
Dart Kleur: Zilver
Deze dartpijl is beschikbaar in de volgende gewichten:
Gewicht:
Lengte barrel:
Dikte barrel:
22 gram
44.00 mm
7.50 mm
24 gram
44.00 mm 7.90 mmTarget Bolide 05 Swiss Point 90% Dartpijlen worden standaard geleverd met: 3 Target Pro Grip shafts en Target Bolide NO6 flights.
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 22 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Materiaal | Hout |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Target |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 190063 |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Volwassenen |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 13 cm |
| Product hoogte | 2 cm |
| Product lengte | 21 cm |
| Verpakking breedte | 21 mm |
| Verpakking hoogte | 13 mm |
| Verpakking lengte | 2 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.14 kg |
EAN
| EAN | 5050807044320 |
Prijsvergelijking dartpijlen
De Target Bolide 05 Swiss Point 90% - Dartpijlen - 22 Gram kost € 83,99. Het gemiddelde voor dartpijlen ligt op € 65,09. Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartpijlen.