ABC Darts - Professionele Dartpijlen 90% - Ambers 209 - 29 gram
Productomschrijving
Set professionele dartpijlen. Ideaal voor de wedstrijddarter, maar ook voor recreatief niveau. Set dartpijlen wordt compleet geleverd met aluminium dartshafts en extra stevige abcdarts dartflights
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 29 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | oranje |
| Materiaal | Metaal |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | ABC Darts |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 4 cm |
| Product hoogte | 2 cm |
| Product lengte | 10 cm |
| Verpakking breedte | 80 mm |
| Verpakking hoogte | 10 mm |
| Verpakking lengte | 180 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.15 kg |
EAN
| EAN | 8719322210562 |
Prijsvergelijking dartpijlen
De ABC Darts - Professionele Dartpijlen 90% - Ambers 209 - 29 gram kost € 54,95. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 66,22 voor dartpijlen. Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartpijlen.