Productomschrijving
Originele Michael van Gerwen dartset met 100% Brass barrel. Verpakt in doosje welke in elke module die wij leveren te hangen is.
Leverbaar in 20 en 23 gram.
Super leuk cadeau voor elke dartfanaat.
Ook zitten er 6 stuks dartshafts bij in maat Medium, de meest gebruikte maat in de dartwereld. En dat is nog niet alles. Ook krijg je in dit pakket meteen 6 stuks echt Michael van Gerwen handtekening flights!!!
Dit is dus de perfecte set voor jezelf of als cadeau. Helemaal compleet met 6 dartshafts, en 6 dartflights waar ook de handtekening van Michael van Gerwen op staat.
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 23 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | Goud |
| Materiaal | Metaal |
| Aantal stuks in verpakking | 21 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Merkloos |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 8720812150442 |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 1 cm |
| Product hoogte | 5 cm |
| Product lengte | 5 cm |
| Verpakking breedte | 100 mm |
| Verpakking hoogte | 150 mm |
| Verpakking lengte | 150 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.02 kg |
EAN
Prijsvergelijking dartpijlen
De Michael van Gerwen - 100% brass - 23 gram - dartpijlen - 9 dart shafts + 9 dart flights - Cadeau kost € 16,99.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 65,00 voor dartpijlen.
Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99.
Bekijk alle dartpijlen.