WINMAU - Apocalypse: Steeltip Tungsten Dartpijlen Professioneel - 21g
Productomschrijving
Winmau Apocalypse 1 Brass
Dart Merk: Winmau
Dart Materiaal: Brass
Dart Kleur: Zwart
Winmau Apocalypse 1 Brass Dartpijl is beschikbaar in de volgende gewichten:
Gewicht:
Lengte barrel:
Dikte barrel:
19 gram 55.8 mm 8 mm 21 gram 53.3 mm 8.8 mmDe Winmau Apocalypse 1 Brass Dartpijl wordt geleverd met 3 Winmau flights en 3 Winmau Shafts.
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 21 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | Paars |
| Materiaal | Metaal |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Winmau |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 1206-21 |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Jan Rebelstraat 10, 1069 CB, Amsterdam |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 13 cm |
| Product hoogte | 2 cm |
| Product lengte | 21 cm |
| Verpakking breedte | 10 cm |
| Verpakking hoogte | 1.5 cm |
| Verpakking lengte | 17 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.02 kg |
EAN
| EAN | 5023231011992 |
Prijsvergelijking dartpijlen
De WINMAU - Apocalypse: Steeltip Tungsten Dartpijlen Professioneel - 21g kost € 18,09. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 66,10 voor dartpijlen. Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartpijlen.