Productomschrijving
Harrows mini Fun Darts in rood, blauw en geel
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 1 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | Multicolour |
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal stuks in verpakking | 9 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Harrows |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 140372 |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 20.30 cm |
| Product hoogte | 2.50 cm |
| Product lengte | 9 cm |
| Verpakking breedte | 85 mm |
| Verpakking hoogte | 20 mm |
| Verpakking lengte | 189 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.15 kg |
EAN
Prijsvergelijking dartpijlen
De Fun Brass Darts Steeltip (NET) kost € 14,50.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 64,99 voor dartpijlen.
Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99.
Bekijk alle dartpijlen.