€ 22,00
- Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Blaze Pro 6 Fire Case - Aqua
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 0 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | Blauw, Rood, Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Harrows |
| MPN (Manufacturer Part Number) | WE932 |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Rheastraat 40, 5047 TL Tilburg |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 13 cm |
| Product hoogte | 5 cm |
| Product lengte | 20 cm |
| Verpakking breedte | 177 mm |
| Verpakking hoogte | 49 mm |
| Verpakking lengte | 223 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.14 kg |
EAN
Prijsvergelijking dartpijlen
De Blaze Pro 6 Fire Case - Aqua kost € 22,00.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 63,09 voor dartpijlen.
Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99.
Bekijk alle dartpijlen.