Productomschrijving
De Winmau Michael van Gerwen Dartcase Tour Edition is ideaal voor het opbergen of vervoeren van je dartpijlen. Dit is een stevige dartcase waar je twee sets dartpijlen in zijn geheel in kunt opbergen. Daarnaast kunnen er veel accessoires in.
L 19.5cm x B 12.5cm x H 5cm
Specificaties
Afmetingen & Maten
Productinformatie
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Kwaliteitslabel | CE |
| EAN | 5023231012753 |
| Merk | Winmau |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 8331 |
Overige kenmerken
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 13 cm |
| Product hoogte | 7 cm |
| Product lengte | 23 cm |
| Verpakking breedte | 131 mm |
| Verpakking hoogte | 68 mm |
| Verpakking lengte | 228 mm |
EAN
Prijsvergelijking dartetuis
De Michael van Gerwen Tour Edition dart geval kost € 30,95.
Het gemiddelde voor dartetuis ligt op € 27,88.
Dartetuis zijn beschikbaar vanaf € 6,95.
Bekijk alle dartetuis.