Jack Daniels Luxor Large Wallet - Darts
Productomschrijving
Jack Daniels Luxor Large Wallet
* Dartpijlen niet inbegrepen
* Dartpijlen niet inbegrepen
Merk: Jack Daniels
De Jack Daniels Luxor Large Wallet is een grote dart case waar 4 sets dartpijlen in zijn geheel inpassen. Je hoeft dus niet eerst je flights eraf te halen voordat ze in de dart wallet passen. Daarnaast biedt deze dart wallet ruimte voor extra accessoires die je, achter een afgesloten vakjes kunt opbergen.
Afmetingen Jack Daniels Luxor Large Wallet: 21 x 17 x 8 cm
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 750 g |
Productinformatie
| Kleur | Zwart JD |
| Materiaal | Kunststof |
| EAN | 5057270198666 |
| Merk | Mission |
| MPN (Manufacturer Part Number) | W368 |
Overige kenmerken
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 160 cm |
| Product hoogte | 80 cm |
| Product lengte | 200 cm |
| Verpakking breedte | 250 mm |
| Verpakking hoogte | 250 mm |
| Verpakking lengte | 100 mm |
EAN
| EAN | 5057270198666 |
Prijsvergelijking dartetuis
De Jack Daniels Luxor Large Wallet - Darts kost € 32,95. Het gemiddelde voor dartetuis ligt op € 27,65. Dartetuis zijn beschikbaar vanaf € 6,95. Bekijk alle dartetuis.