Bull's Turbine 100 Std. Yellow
Merk: Bull's, bekijk ook andere Bull's Flights
€ 9,49
- Op voorraad. Voor 16:00 uur besteld, vrijdag in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Bulls Turbine 100 - Yellow Flight Merk: BullsFlight Vorm: StandaardDikte Dartflight: 100 MicronFlight Kleur: GeelInhoud: 1 set (3 flights)Bulls Turbine 100 -
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 4 g |
Productinformatie
| Kleur | Yellow |
| Materiaal | Kunststof |
| EAN | 8719075971383 |
| Merk | Bull's |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 8719075971383 |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 4 cm |
| Product hoogte | 4 cm |
| Product lengte | 4 cm |
| Verpakking breedte | 50 mm |
| Verpakking hoogte | 100 mm |
| Verpakking lengte | 100 mm |
EAN
| EAN | 8719075971383 |
Prijsvergelijking flights
De Bull's Turbine 100 Std. Yellow kost € 9,49. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 11,21 voor flights. Flights zijn beschikbaar vanaf € 2,70. Bekijk alle flights.



