Productomschrijving
Superleuke I love beer flights. Het zijn ook nog eens goede stevige Harrows darts flights. Gemaakt van stevig 100 micron dik polyester waardoor de levensduur van deze darts flights langer zijn dan bij vele andere darts flights.
Specificaties
Afmetingen & Maten
Productinformatie
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Nylon |
| Kwaliteitslabel | CE |
| EAN | 8720865191386 |
| Merk | Harrows/Darthoek |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 33 stuk(s) |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 1 mm |
| Product hoogte | 4 cm |
| Product lengte | 4 cm |
| Verpakking breedte | 200 mm |
| Verpakking hoogte | 20 mm |
| Verpakking lengte | 150 mm |
EAN
Prijsvergelijking flights
De Darthoek I love beer flights 10 sets (30 stuks) Harrows + 1 set Darthoek flights kost € 16,95.
Het gemiddelde voor flights ligt op € 11,83.
Flights zijn beschikbaar vanaf € 2,70.
Bekijk alle flights.