Productomschrijving
Deze Darthoek Ruthless flights van 100 micron zijn erg sterk!
Specificaties
Afmetingen & Maten
Productinformatie
| Kleur | Blauw |
| Materiaal | Nylon |
| Kwaliteitslabel | CE |
| EAN | 8720865191393 |
| Merk | Ruthless/darthoek |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 30 stuk(s) |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 1 mm |
| Product hoogte | 2 cm |
| Product lengte | 2 cm |
| Verpakking breedte | 200 mm |
| Verpakking hoogte | 20 mm |
| Verpakking lengte | 150 mm |
EAN
Prijsvergelijking flights
De Darthoek Ruthless flights 10 sets blauw (30 stuks) kost € 12,50.
Het gemiddelde voor flights ligt op € 11,21.
Flights zijn beschikbaar vanaf € 2,70.
Bekijk alle flights.