Productomschrijving
Maak makkelijk en snel de lekkerste gerechten klaar met deze handzame turbobrander. Deze brûlée-brander is eenvoudig in gebruik en navulbaar.
Specificaties
Productinformatie
| Diameter | 45 cm |
| EAN | 6019908180145 |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Volwassenen |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 75 cm |
| Product hoogte | 2.50 cm |
| Product lengte | 200 cm |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type dartbord | Sisal |
| Verpakking breedte | 108 mm |
| Verpakking hoogte | 53 mm |
| Verpakking lengte | 171 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.11 kg |
| Verpakkingsinhoud | Nvt |
EAN
Prijsvergelijking dartborden
De Chefs Torch crême brûlée-brander kost € 7,99.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 73,57 voor dartborden.
Dartborden zijn beschikbaar vanaf € 2,99.
Bekijk alle dartborden.