Productomschrijving
CHIZZY 80% TUNGSTEN 23GR
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 23 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | GeelZilver |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Harrows |
| MPN (Manufacturer Part Number) | BD82323 |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Rheastraat 40, 5047 TL Tilburg |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Personage van toepassing | Nee |
| Verpakking breedte | 95 mm |
| Verpakking hoogte | 15 mm |
| Verpakking lengte | 190 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.13 kg |
EAN
Prijsvergelijking dartpijlen
De CHIZZY 80% TUNGSTEN 23GR kost € 49,95.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 65,01 voor dartpijlen.
Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99.
Bekijk alle dartpijlen.