Darts Winmau Broadside messing 22 gram
Merk: Dart, bekijk ook andere Dart Dartpijlen
€ 13,53
- Uiterlijk 13 mei in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Geef je concurrentie de volle laag met deze economisch geprijsde Winmau steeltip darts Broadside. De dartpijlen zijn perfect geschikt voor beginners. De steeltip darts zijn gemaakt van messing met nylon shaft en mega standaard flight. 22 gram.
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 22 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | Koper |
| Materiaal | Metaal |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Winmau |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 1225.22 |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Jan Rebelstraat 10, 1069 CB, Amsterdam |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 10 cm |
| Product hoogte | 20 cm |
| Product lengte | 1 cm |
| Verpakking breedte | 103 mm |
| Verpakking hoogte | 20 mm |
| Verpakking lengte | 190 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.11 kg |
EAN
| EAN | 5023231222503 |
Prijsvergelijking dartpijlen
De Darts Winmau Broadside messing 22 gram kost € 13,53. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 65,14 voor dartpijlen. Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartpijlen.



