Damon Heta Pro 6 Case
Merk: DAM, bekijk ook andere DAM Dartpijlen
€ 23,95
- Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Damon Heta Pro 6 Case
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 0 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | Rood, Wit |
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Harrows |
| MPN (Manufacturer Part Number) | WE961 |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Rheastraat 40, 5047 TL Tilburg |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 13 cm |
| Product hoogte | 5 cm |
| Product lengte | 20 cm |
| Verpakking breedte | 159 mm |
| Verpakking hoogte | 60 mm |
| Verpakking lengte | 245 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.18 kg |
EAN
| EAN | 5017626037773 |
Prijsvergelijking dartpijlen
De Damon Heta Pro 6 Case kost € 23,95. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 65,31 voor dartpijlen. Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartpijlen.



