Damon Heta 90% tungsten 25Gr
Productomschrijving
Damon Heta 90% tungsten 25Gr
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 25 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Harrows |
| MPN (Manufacturer Part Number) | BD85125 |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Rheastraat 40, 5047 TL Tilburg |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Product breedte | 13 cm |
| Product hoogte | 2 cm |
| Product lengte | 21 cm |
| Verpakking breedte | 169 mm |
| Verpakking hoogte | 55 mm |
| Verpakking lengte | 182 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.23 kg |
EAN
| EAN | 5017626038275 |
Prijsvergelijking dartpijlen
De Damon Heta 90% tungsten 25Gr kost € 73,95. Het gemiddelde voor dartpijlen ligt op € 66,08. Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartpijlen.