Damon Heta 90% tungsten 21Gr
Productomschrijving
Damon Heta 90% tungsten 21Gr
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 21 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Harrows |
| MPN (Manufacturer Part Number) | BD85121 |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Rheastraat 40, 5047 TL Tilburg |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Product breedte | 13 cm |
| Product hoogte | 2 cm |
| Product lengte | 21 cm |
| Verpakking breedte | 100 mm |
| Verpakking hoogte | 20 mm |
| Verpakking lengte | 190 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.12 kg |
EAN
| EAN | 5017626038244 |
Prijsvergelijking dartpijlen
De Damon Heta 90% tungsten 21Gr kost € 61,15. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 66,25 voor dartpijlen. Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartpijlen.