Productomschrijving
Dart Flights - 10 sets (30 stuks) - 100 micron - Supersonic Flights special
Specificaties
Afmetingen & Maten
Productinformatie
| Kleur | 3601 |
| Materiaal | Kunststof |
| EAN | 8720855610415 |
| Merk | Datadart |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 30 stuk(s) |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Verpakking breedte | 0 mm |
| Verpakking hoogte | 0 mm |
| Verpakking lengte | 0 mm |
EAN
Prijsvergelijking flights
De Dart Flights - 10 sets (30 stuks) - 100 micron - Supersonic Flights special 3601 kost € 8,95.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 11,19 voor flights.
Flights zijn beschikbaar vanaf € 2,70.
Bekijk alle flights.