ABC Darts - Dart Flights Ruthless Power Surge Mixkleuren - 4 sets
Merk: ABC Darts, bekijk ook andere ABC Darts Flights
- Uiterlijk 1 mei in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Ruthless Dartflights worden in Engeland geproduceerd en zijn al sinds jaar en dag de beste keus gezien de prijs kwaliteit verhouding.
100 micron is de meest gebruikte kwaliteit in de dartsport. De dart flights set Power Surge bestaat uit 4 sets van 3 stuks.
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 16 g |
Productinformatie
| Kleur | zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Kwaliteitslabel | geen kwaliteitslabel |
| EAN | 8719322212511 |
| Merk | ABC Darts |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 307193 |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 12 stuk(s) |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Nobelstraat 28 E, 5051 DV, Goirle |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 5.5 cm |
| Product hoogte | 1 mm |
| Product lengte | 6 cm |
| Verpakking breedte | 120 mm |
| Verpakking hoogte | 10 mm |
| Verpakking lengte | 81 mm |
EAN
| EAN | 8719322212511 |
Prijsvergelijking flights
De ABC Darts - Dart Flights Ruthless Power Surge Mixkleuren - 4 sets kost € 8,95. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 11,41 voor flights. Flights zijn beschikbaar vanaf € 2,70. Bekijk alle flights.



