ABC Darts - Dart Shafts - Aluminium Rood - Medium - 3 Sets (9 stuks)
Productomschrijving
Aluminium dartshafts rood Medium.
De abcdarts aluminium dartshafts zijn extra stevig, breken niet snel en gaan daardoor veel langer mee dan de kunststof dartshafts.
Set bestaat uit 3 sets (9 stuks) shafts en 9 rubberen ringetjes.
De rubberen ringetjes zorgen voor een supergrip op je dartpijl zelf.
De lengte van de aluminium dartshafts is circa 46 mm gemeten excl. de schroefdraad.
De abcdarts aluminium dartshafts zijn extra stevig, breken niet snel en gaan daardoor veel langer mee dan de kunststof dartshafts.
Set bestaat uit 3 sets (9 stuks) shafts en 9 rubberen ringetjes.
De rubberen ringetjes zorgen voor een supergrip op je dartpijl zelf.
De lengte van de aluminium dartshafts is circa 46 mm gemeten excl. de schroefdraad.
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.03 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Rood |
| Materiaal | Aluminium |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | 210011 |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 9 stuk(s) |
| Kwaliteitslabel | geen kwaliteitslabel |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0.60 cm |
| Product hoogte | 4.60 cm |
| Product lengte | 4.60 cm |
| Schachthoogte | 4.7 cm |
| Verpakking breedte | 120 mm |
| Verpakking hoogte | 180 mm |
| Verpakking lengte | 10 mm |
EAN
| EAN | 8719322213600 |
Prijsvergelijking shafts
De ABC Darts - Dart Shafts - Aluminium Rood - Medium - 3 Sets (9 stuks) kost € 9,95. Het gemiddelde voor shafts ligt op € 9,78. Shafts zijn beschikbaar vanaf € 2,47. Bekijk alle shafts.